Menighedsrådet | Lindehøj Sogn

Vi opdaterer vores hjemmesidedesign for at forbedre oplevelsen på vores hjemmeside.

Menighedsrådet

Lindehøj Sogns menighedsråd kan kontaktes pr. mail her

Valgte medlemmer 2020-2024  

Formand Lars Juul
Tlf. 2132 2262
lars@juul.one

Næstformand Bjørn Skat Petersen
Tlf. 2465 2353
bjorn.skat@godmail.dk

   

Kirkeværge Niels D. Overgaard
Tlf. 2126 1928
niels@dammovergaard.dk

Kasserer Ely Jensen
Tlf. 5189 9734
elyrjensen@gmail.com

   

Kontaktperson Steen Eskildsen
Tlf. 5162 1799
steeneskildsen@gmail.com

Erik W. Nielsen
Tlf. 4092 0115
wurtznielsen@gmail.com

   

Svend Pedersen
Tlf. 2759 2730
svend2730@yahoo.dk

Lise W. Vognstrup
Tlf. 5141 7656
lise@wanning-vognstrup.dk

   

Simon Due
Tlf. 2147 2442
due.simon@gmail.com

Grethe Kock
Tlf. 2984 7751
grethe.kock@gmail.com

   

Preben L. Schousboe
Tlf. 2142 1405
preben.schousboe@gmail.com

Johannes Hougaard
Tlf. 2333 9835
johannes.hougaard@gmail.com

   

Kurt L. Henriksen
Tlf. 2896 0659
kurt@dbg.dk

Nicklas N. Poulsen
Tlf. 2751 2778
nicklasp@yahoo.dk

   

Mette H. Eiersholt
Tlf. 2585 4236
eiersholt@mail.dk

Sognepræst Niels Jørn Fogh
Tlf. 5151 1492
njf@km.dk

   

Sognepræst Michael S. Andersen
Tlf. 6116 2686
misa@km.dk

Sognepræst Filip Eero
Tlf. 2491 5306
fee@km.dk

   

Sognepræst Mia Mohr
Tlf. 4068 6316
mimoh@km.dk