Menighedsrådet

Lindehøj Sogns menighedsråd kan kontaktes pr. mail her

Profilbillede af menighedsrådsmedlem Kurt Henriksen


Formand Kurt Henriksen
Tlf. 2896 0659
kurt@dbg.dk

Profilbillede af menighedsrådsmedlem Lars Juul


Næstformand Lars Juul
Tlf. 2132 2262
lars@juul.one

Ekstern kirkeværge
Anders Krak-Tolstrup
Tlf. 2622 8761
akt@krak.nu

 


Kasserer Ely Jensen
Tlf. 5189 9734
elyrjensen@gmail.com

 

Profilbillede af sognepræst Mia Mohr

Kontaktperson 
sognepræst Mia Mohr
Tlf. 4068 6316
mimoh@km.dk

Profilbillede af menighedsrådsmedlem Bjørn Skat Petersen

Bjørn Skat Petersen
Tlf. 2465 2353
bjorn.skat@godmail.dk

 


Niels D. Overgaard
Tlf. 2126 1928
niels@dammovergaard.dk

Profilbillede af menighedsrådsmedlem Lise Vognstrup


Lise W. Vognstrup
Tlf. 5141 7656
lise@wanning-vognstrup.dk

profilbillede af menighedsrådsmedlem Simon Due


Simon Due
Tlf. 2147 2442
due.simon@gmail.com


Grethe Kock
Tlf. 2984 7751
grethe.kock@gmail.com

Profilbillede af menighedsrådsmedlem Preben Schousboe



Preben L. Schousboe
Tlf. 2142 1405
preben.schousboe@gmail.com

Profilbillede af menighedsrådsmedlem Johannes Hougaard



Johannes Hougaard
Tlf. 2333 9835
johannes.hougaard@gmail.com

Profilbillede af menighedsrådsmedlem Steen Eskildsen


Steen Eskildsen
Tlf. 5162 1799
steeneskildsen@gmail.com


Nicklas N. Poulsen
Tlf. 2751 2778
nicklasp@yahoo.dk

 

Søren Würtz

Tlf. 41 81 26 26

lswr@mail.tele.dk

Profilbillede for menighedsrådsmedlem Erik Wurtz


Erik W. Nielsen
Tlf. 4092 0115
wurtznielsen@gmail.com


Svend Pedersen
Tlf. 2759 2730
svend2730@yahoo.dk


Sognepræst Michael S. Andersen
Tlf. 6116 2686
misa@km.dk


Sognepræst Morten HK Munch Tlf. 5160 7551
mhmu@km.dk


Sognepræst Filip Eero
Tlf. 2491 5306
fee@km.dk